Назва компанії: Обербетон


Компанія «Обербетон» - вітчизняний виробник індивідуальних залізобетонних конструкцій.

Компанія «Обербетон» - вітчизняний виробник індивідуальних залізобетонних конструкцій. Завод компанії – це одне з найбільших підприємств України з європейськими стандартами виробництва, які забезпечуються повним комплексом сучасного устаткування провідних європейських компаній. Завод побудований у 2008 р., розташований в м. Житомирі по вул. Баранова, 89.

На заводі діє служба контролю якості сировини, що надходить на виробництво, відділ технічного контролю та лабораторія, які здійснюють постійний контроль за виготовленням продукції. На підприємстві працює проектний відділ, який забезпечує технічну підтримку усіх етапів розвитку об’єктів, де застосовується продукція компанії.

Асортимент продукції: фундаментні стакани, палі, колони, балки, прогони, пустотні плити перекриття, цокольні та стінові панелі, підпірні стінки, сходові марші та площадки, вентблоки, мостові балки, залізобетонне дорожнє огородження парапетного типу Delta Bloc, незнімна опалубка «Обербетон» та ін.

Компанія «Обербетон» забезпечує своїм клієнтам комплексне рішення будівельних задач різного характеру та рівня складності, надаючи повний цикл послуг – від проектування та виробництва елементів залізобетонних конструкцій до технічного нагляду за виконанням будівельно-монтажних робіт.

У підприємства є як готові технічні рішення, так і можливості для швидкого виготовлення індивідуальних замовлень на різноманітні вироби та конструкції. Велика увага приділяється роботі з замовником на попередження рекламацій, покращенню сервісу, у тому числі й післяпродажного. Суворо дотримуються та супроводжуються усі гарантійні зобов’язання.

Розвиваючись та удосконалюючись, компанія «Обербетон» постійно працює над забезпеченням високої якості продукції, розширенням спектру послуг, що надає підприємство, оптимізацією асортименту та підвищенням оперативності обслуговування клієнтів.
 

Телефонуйте за номером: +38 044 362-29-14 запитати юриста